wtorek, 30 czerwca 2009

1# LaprimaDelacast

hej to moj pierwszy blog na 'blogger'. Mam tez na onecie , ale nie o temetyce stardoll.
Teraz moze cos dodam?:P Moze jak zrobilam swoja dollke? No to tak:
PS: tam napisane jest 'tenczowo.blog.onet.pl' - to jest moj drgi blog ;]]p tylko ze ja go juz nie pisze :D
jest wolny ;pp

http://i39.tinypic.com/50nzbd.png

zapłacimy za to:
30 sd , dodatkowo musisz być superstar ;)
(na obrazku 23 , ponieważ mam już te jeansy ^^)
tunika - Fudge 8sd
jeansy - fudge 9sd
buty - fudge 4 sd
torba - fudge 9 sd
zegarek - fudge 2 sd

Czyli ubiór fudge ^^.

***

Image:

http://i40.tinypic.com/j60jts.png

kliknij aby powiększyć.



potrzebujemy takich kosmetyków (zaznaczone są na czerwono):

http://i42.tinypic.com/11k85sk.png


kliknij aby powiększyć.



na kosmetyki + czarna kokarda = wydamy ok 30 sd.


i oto razem wychodzi suma 60 sd ! Bardzo mało, a jaki efekt . !

Co chcecie na nastepna note?
POZDRAWIAM!!

laprimadelacast

www.stardoll.com/member/LaprimaDeLacast

Obserwatorzy